כך זה עובד

פטיפון הנו שירות דיגיטלי להפצת מוסיקה ומידע. זהו שירות חדשני, מקצועי ונוח עבור מוסיקאים, ובאמצעות הפלטפורמה הדיגטלית הזו אנו נדאג שהמוסיקה שלך תיחשף ותגיע לכל אותם מקומות ואנשים שבהמשך יגישו אותה לקהל הרחב. אנו מזמינים ומאפשרים לכל מי שמוסיקה היא היומיום שלו למצוא את מקומו כאן- אמן, מפיק, מנהל אמנים, חברת תקליטים, איש רדיו ותקשורת, עיתונאי, DJ, איש פרסום, קולנוע, אולפני הקלטות ועוד ועוד.

הפצה בלחיצת כפתור

העלאת התכנים למערכת והפצתם נעשית בתהליך מובנה של שלושה שלבים ומלווה בהסברים והנחיות, כשבכל עת ניתן לעצור, לשמור את המידע, ובהמשך לשוב ולערוך ולעדכן אותו.
ההפצה עצמה יכולה להעשות מיידית ובו במקום אך ניתן גם לדחות אותה למועד אחר הרצוי לך. המערכת מקפידה להסב את תשומת ליבך כי הקבצים שהעלית, הנתונים שציינת ורשימת הנמענים שסימנת אכן תואמים את דרישותיך. ואז כל שנותר לעשות הוא... להקליק ולהפיץ לכל אותם אנשי תקשורת הממתינים לשמוע אותך.

ניהול תוכן

לכל איש תקשורת המחובר לפטיפון ישנה תיבה אישית אליה מגיעים הסינגלים והאלבומים החדשים, ובה הוא יכול לנהל את התוכן בתוך התיקיות אותן הוא יצר, ואשר נשמרות עבורו. כמו כן ניתן לבצע חיפוש מתקדם של חומרים שעלו למערכת בעבר וקיימים בה.

בתיבה זו איש התקשורת נחשף אל השיר, האלבום או הקליפ ואל התכנים הנלווים לכל חומר חדש, וכאן ניתן להקים אין ספור תיקיות ולקטלג התוכן לפי הצרכים והנוחות של כל עורך. סינגל יכול להיות מסווג לכמה תיקיות שונות ותחת קטגוריות שונות והכל בהתאמה אישית. לידיעתך, סינגל שעלה למערכת יישאר בה לתמיד ולא ניתן להסירו.

בכל עת ובכל מקום

פטיפון הוא שירות אינטרנטי ומכיוון שכך מאפשר גישה נוחה מכל מחשב, בכל סוג של דפדפן ובכל עת. עובדה זו מאפשרת לך האמן להעלות את החומרים ולהמשיך ולעדכן את תיבתך מביתך, מהאולפן, ולמעשה מכל מקום.

לך איש התוכן, עורך המוסיקה ואיש התקשורת –אין כבר צורך לקבל את כל כמויות הדיסקים והניירת אליך למשרד או לבית. מעתה בעידן המחשב כל שיש לעשות הוא פשוט להכנס לתיבה האישית שלך ולהתעדכן.

פשוט ידידותי

"ראוי שהדברים יעשו באופן הפשוט ביותר. אך לא הפשטני" (אלברט איינשטיין). אנו בפטיפון משתדלים עד מאד לנהוג כך ולאפשר שימוש נוח וקל לתפעול המערכת. יחד עם זאת מקפידים על איכות טכנולוגית, שירות ומינון הנחוץ לשם חשיפה והפצה של תוכן.

קדם עצמך בקליק

לאחר תהליך ההפצה תקבל לינק עם דף האמן שלך. את הלינק הזה תוכל להפיץ באמצעות המייל שלך לכל מי שתחפוץ ובו ניתן יהיה להאזין לסינגל ולהחשף לכל המידע שהפצת.

הקלק להרשמה

אם אתה אמן או מנהל אמן, חברת מוסיקה, איש יחסי ציבור, או- איש רדיו, תקשורת, עיתונאי, DJ, כתב, איש טלויזיה,פרסום, מנהל תוכן וכיוב', הנך מוזמן להרשם לשירות ההפצה והמידע של פטיפון. תהליך הרישום הוא קצרצר ומיד לאחר שתרשם יצור עמך קשר נציג מטעמנו לשם אימות פרטיך ואיפיון התיבה האישית שלך. אנו מקפידים על שמירת זכויות היוצרים ולכן חשוב לך ולנו שנוודא כי כל מי שעובד עם המערכת אכן נוהג לאור זה.

שמור על קשר

נשמח להיות עמך בקשר , לעדכן ולהתעדכן ולעשות שימוש ברשתות החברתיות. תמצא אותנו בפייסבוק, טוויטר, מייספייס.