יתרונות המערכת

זמן

הזמן שלוקח לעטוף, לארוז, להדביק, לקפל, למען, לשים בארגז, להעביר לדואר, להעביר לשליח. ואז לשלוח ולחכות. לחכות שיגיע, לחכות שיתייחסו, לחכות שיפתחו. פטיפון חוסכת לך את כל זה.. בהשקעת זמן קטנה ניתן להגיע לכל אותם ערוצי תקשורת ועוד הרבה יותר, תוך ניצול נכון של תכונות האינטרנט ומערכת ניהול התוכן של פטיפון, ובכך לייעל לאין שיעור את מערך ההפצה שלך.

קבלת החלטות

אם פעם היה צורך לקבל החלטה אסטרטגית ארוכת טווח על מועד הפצת הסינגל הרי מעתה ניתן להיות רגועים וגמישים יותר- הן בגלל הקלות שבדבר והן בגלל המחיר. ההחלטה יכולה להיעשות במסגרת של הזמן המיידי וכך יתרון נוסף ואופייני למקומותינו - לעיתים הסינגל שהחלטת להפיץ היום לרגע נעשה לא רלוונטי עקב ארוע, מצב ביטחוני, מדיני ודוגמאות שכאלו. בעולם הדיגטלי השליטה שלך היא כמעט אולטימטיבית.

מחיר

תהליך ההפצה של דיסקים הוא יקר. על אחת כמה וכמה כשמדובר על כמה מאות יחידות של דיסקים. התהליך דורש הקצאת משאבי זמן, כח אדם וציוד, וכל זה מתרגם כמובן לכסף. באמצעות מערכת ההפצה הדיגיטלית של פטיפון ההוצאה שלך קטנה משמעותית ומאידך התמורה הולכת וגדלה- מערך ההפצה גדל, ועמו השירותים אותם הנך מקבל באמצעותה.

ממומשקים לתחנות השידור

פטיפון ממושקת עם מספר הולך וגדל של תחנות שידור. מרגע שהסינגל שלך עלה למערכת הוא כמעט מיידית נמצא במרביתן, זמין ומוכן לעלות לאוויר. אנו למעשה מביאים לפיתחו של איש התקשורת את הסינגל שלך כשהוא מוכן להגשה ובכך מקלים עליו את תהליך החשיפה והסינון. אנו דואגים לנוחות שלו ושלך! ומכאן הכל כבר תלוי בסינגל שלך ובך.

ניהול תוכן

לכל אחד ואחת מאנשי התקשורת אשר להם תיבה אישית בפטיפון, ישנה אפשרות לנהל את המידע שלהם. באמצעות המערכת של פטיפון ניתן ליצור תיקיות ובהן לקטלג את המוסיקה, כל אחד לפי הבנתו, צרכיו ותפישתו. כל שיר יכול להיות מקוטלג ליותר מקטגוריה אחת ואת הכל ניתן לשוב ולמצוא באמצעות מנוע החיפוש המתקדם במערכת.

מק"ט אקו"ם

מרגע שסינגל או אלבום שלך עלו למערכת- מיידית הוא יקבל את המק"ט מתוך מאגר השירים של אקו"ם. כך, אתה האמן, יכול לחסוך לך את הדאגה- מרגע בו יעלה השיר לשידור ייזקפו לך התמלוגים.

בכל מקום ובכל עת

אנחנו בעולם האינטרנט. כל מי שעבוד עם המערכת יכול להכנס אליה מכל מקום שהוא בעולם ובכל עת, ולהעלות חומרים, להאזין, לשמור ועוד ועוד. אפשר להתחיל לחסוך במדפים, שטחי איחסון ואבק.

פטיפון ירוק

הפצה באמצעות פלטפורמה דיגטלית חוסכת את השימוש בחומרים בלתי מתכלים כגון ניילון, פלסטיק, נייר ומיתרת את הצורך בשליחים ודואר.

כך נתרום כולנו לאיכות הסביבה.

איכות

בפטיפון אנו מקפידים כי איכותו של הסינגל כמו גם חזותו ואופן הגשתו לתקשורת יעשו בצורה מקצועית ובסטנדרטים גבוהים, כפי שהאמן העביר למערכת. הקבצים העולים יהיו באיכות מיטבית ובפורמטים המקובלים ומותאמים לערוצי התקשורת השונים.

שירות

יתרונות ההפצה בפטיפון חסרונות השיטה הישנה
חסכוני בעלויות יקר- עלויות אריזה והפצה פיזית
הפצה נוחה וידידותית השקעה בתכנון, היערכות מתמשכת ,יותר מקום לטעויות
ידיעה ושליטה- פידבק 24/7 מי התייחס לחומרים חוסר ודאות- לא ניתן לדעת מי קיבל והתייחס
תפוצה הולכת וגדלה. מיד לאחר שאיש תקשורת נרשם הוא נחשף ומתעדכן בכל החומרים שלך לא קיים
לא ניתן למחוק מהמערכת מועד לתקלות- דיסק עלול לא פעם להגיע פגום או לא להגיע כלל
יכולת ניהול - קטלוג תיקיות נוח ונגיש למשתמש קושי בניהול ערמות דיסקים, הרבה מקום למקריות
עדכון שוטף של אנשי התקשורת העדר דרך לעדכן
עבור איש התקשורת- מידע מרוכז במקום אחד ערמות של דיסקים
נגישות מלאה- בכל מקום בכל עת נגישות מוגבלת. תלוי דיסקים ומיקום גיאוגרפי
ויזואלי – חווית משתמש מלאה לא קיים
מערכת חיה- יכולת לעדכן את תיבת הסינגל עם קליפ חדש, מידע, אלבום לא קיים
עבור האמן- קבלת החלטות בזמן קצר וגמישות בהפצה ועדכון הסינגל החלטות ארוכות טווח. כל שינוי כרוך בהוצאה כספית נוספת
הפצה מיידית ומהירה שניתנת לניהול בלשבים, בהתאם לצרכים הפצה איטית, זמן מתבזבז בימי ההפצה עצמם
אחת לכמה זמן ניתן להעלות שוב את הסינגל לדף הראשי ולרענן את זכרונו של העורך המוסיקלי לא קיים