תקשורת

אם הנך עורך מוסיקה בתחנת רדיו , שדרן רדיו, כתב, עיתונאי, מבקר מוסיקה, בלוגר, DJ, חברת פירסום, חברת מוסיקה מסחרית, איש קולנוע, איש תוכן בחברת סלולר, באתר אינטרנט או בערוץ טלויזיה – אנו מזמינים אותך לפתוח תיבה אישית בפטיפון. חמש שניות ואתה שם.

מה חדש במוסיקה?

סינגלים חדשים, אלבומים, קליפים, לינקים ומידע רלוונטי - כל זה נמצא כעת אצלך בתיבת ניהול התוכן האישית שלך בפטיפון. כאן ניתן להאזין לשירים, להתרשם מהם, לקטלג אותם בתיקיות, להוריד למחשב ולשדר. תיקיות אלו הן שלך וזמינות לשימושך בכל מקום בו יש מחשב ואינטרנט. בכך אנו למעשה התקליטיה הוירטואלית שלך בה תוכל גם לערוך את השירים שלך לטעמך וכאן גם תוכל לחפש שיר לפי כמעט כל פרמטר רלוונטי במוסיקה.

ויזואלי? אידאלי!

על צג המחשב שלך, באופן ברור ונוח לשימוש- כל מה שהופץ בפטיפון נמצא למולך וכעת כל שעליך לעשות הוא להשען לאחור, להאזין ולהתרשם מהשיר. והרי בזה מדובר, לא? לא עוד ערמות של דיסקים, מעטפות וניילונים המפוזרים על השולחן, המדפים והכסאות.

נשמע טוב...

או באנגלית- Sounds Good. קובץ האודיו עולה למערכת פטיפון בפורמט WAV באיכותו המיטבית. אנו בהמשך דואגים להמיר בתוך המערכת בהתאם לצרכי הערוץ המשדר ובכך אנו משמרים את איכותו. קבצים אלו עברו את הבדיקות הנדרשות אצל הגורמים האמונים על כך בתחנות השונות, והן עומדים בסטנדרט הנדרש לשידור. יתרה מזו- פטיפון ממומשקת עם מרבית תחנות השידור כך שהסינגל כבר קיים במערכת השידור שניות לאחר שהופץ באמצעותנו.

ידע זה כח (ובמקרה שלנו בעיקר נוח)

סינגל, אלבום או קליפ העולים ומופצים באמצעות פטיפון מכילים עמם מידע רב על האמן, חברת התקליטים, איש יחסי הציבור, על הופעות ועוד. במידה ותרצה ליצור קשר עם האמן ולברר עמו פרט מסויים, לארח אותו באולפן, לכתוב אייטם וכו', כל שעליך לעשות הוא להכנס לכרטיס הפרטים שם תמצא את כל דרכי ההתקשרות הלגיטימיים עמו ואשר אושרו על ידי האמן או נציגו.

שומרים על פרטיותך

אנו מכבדים את פרטיותך ומקפידים עליה! כל איש תקשורת המתחבר למערכת של פטיפון מתבקש לאמת עמנו פרטים ורק לאחר מכן חשבונו יפתח. פטיפון שומרת על זכויות היוצרים ומקפידה על קוצו של יוד בכל הנוגע לאבטחת מידע. בהמשך אנו מוודאים כי כל הפרטים שמסרת בעת הרישום ישמרו חסויים במערכת.

זוכר?

אנו עושים כל מאמץ לעדכן אותך בצורה ממוקדת ועניינית. אי לכך מעת לעת תצא אליך הודעת מייל אודות סינגלים חדשים שהופצו זה מכבר. מייל זה ילווה בלינק אשר יכניס אותך ישירות לתיבתך האישית בפטיפון, שם תוכל לראות מה חדש.

ובנוסף ולנוחותך- תופיע שורת "זוכר?" אשר מטרתה להעלות ולהזכיר לך סינגלים מן העבר. שורה זו תתחלף באופן רנדומלי וניתן יהיה כמובן להאזין לה ולהתרשם כמו בכל סינגל.

צור קשר

הנך מוזמן ליצור עמנו קשר בכל נושא ובכל עת. לשאול, לברר, להציע או לעדכן. תוכל לעקוב ולשמור על קשר גם באמצעות RSS,Twitter, Facebook . נשמח לשמוע ממך.