מוסיקאי

מעכשיו, באמצעות פטיפון, תוכל להרשות לעצמך להתמקד במה שאתה באמת אוהב לעשות - מוסיקה!.

שירות

אנחנו כאן בשביל לעזור לך לעשות את הדרך בצורה הקלה, הנוחה והמקצועית ביותר, ובעלויות נמוכות. פטיפון הינה חברה מומחית בתחום והשירות אצלנו הוא מעל לכל!

איכות

בפטיפון מקפידים על איכויות התכנים העולים למערכת ומופצים באמצעותה כשבראש ובראשונה אנו שמים דגש על קבצי הסאונד, אותם יש להעלות בפורמט WAV באיכות KHz44.1 בלבד. זו האיכות המירבית והמתאימה להמרה לפורמטים שונים לצרכי שידור. פורמט זה יומר בהמשך לפי צרכי הערוץ המשדר.

חסכון בזמן וכסף

הפצה בקליק- באמצעות פטיפון הגישה, הנוחות והמיידיות מאפשרים לך חסכון משמעותי בזמן בכסף..

ממוקד ומעודכן

ההפצה של כל סינגל נעשית באופן פרטני וממוקד. ביכולתך לראות את כל רשימת התפוצה ולסמן אותם כמי שיקבלו ממך את הסינגל. רשימה זו מתדעכנת כל העת בעוד גורמים רלוונטיים בתקשורת. בנוסף, ישנה אפשרות להפיץ בבלעדיות לאדם ספציפי בערוץ.

משוב מיידי

סטטיסטיקה און ליין מספקת לך מידע ויזואלי מי הקליק על מה ומתי.

זוכר?

השיר שלך תמיד נשאר במערכת- ויותר מכך! אנו דואגים כי אחת לכמה זמן הוא יעלה שוב בדף הראשון של עורך המוסיקה, תחת הכותרת "זוכר?". כך אנו מרעננים את זכרונו של עורך המוסיקה וממשיכים לחשוף את השיר שלך.

דף פרומו

עמוד האמן הינו לינק. ככזה, מומלץ לאחר ההפצה להמשיך ולהפיץ אותו באמצעות הרשתות החברתיות ותפוצת המייל שלך.

שקט - מקשיבים לך!

מטרתה של פטיפון היא לאפשר לאנשי התקשורת להכיר אותך ואת יצירתך. יצרנו מערכת ניהול תוכן תוך הקפדה על בהירות, פשטות, ומענה ויזואלי מקצועי ונקי.
מקשיבים לך!

"Music doesn't lie. If there is something to be changed in this world, then it can only happen through music." - Jimi Hendrix